Paulini Wrocław

Ogłoszenia 17 marca

Ogłoszenia 17 marca

1. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.15 i Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.15. Podczas Gorzkich Żali zbierane są ofiary, które jak zwykle przeznaczone są na kwiaty i dekoracje grobu Pańskiego w naszym kościele.
2. We wtorek będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Maryi Panny. Jest to dzień imienin Księdza Arcybiskupa oraz naszego współbrata o. Józefa.
3. Zachęcamy do modlitwy za obu Solenizantów i zapraszamy na mszę św. w intencji o. Józefa na godz. 18.00.
4. Z piątku na sobotę odbędzie się całonocna adoracja w ciszy. Rozpoczęcie o godz. 21.00, o 23.30 msza św., zakończenie o godz. 7.00. Kościół będzie otwarty do godz. 1.00 w nocy, a potem od 5.00 rano. Między godz. 1.00 a 5.00 będzie otwierany o pełnych godzinach.
5. Zapraszamy na obchody 10-ej rocznicy ustanowienia naszego kościoła Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła. Uroczysta msza św. dziękczynna, pod przewodnictwem o. Samuela Pacholskiego - przeora Jasnej Góry, odbędzie się 25 marca o godz. 18.00. Obchody będą poprzedzone rekolekcjami maryjnymi, które poprowadzi o. Tomasz Leśniewski w dniach od 22 do 24 marca, czyli od najbliższego piątku. W dni rekolekcyjne zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00, a po niej na konferencję. Informacje znajdziemy także na plakatach.
6. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczęcie obchodów Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm będzie miało miejsce na każdej mszy świętej.
7. Mamy w sprzedaży paschaliki oraz czekoladowe baranki wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony na Caritas. Paschaliki w cenie 20 zł, baranki w cenie 10 zł.
8. Na półce z prasą wyłożone są do wzięcia archiwalne numery „Nowego Życia”.