Paulini Wrocław

Ogłoszenia 16 lipca, 15 niedziela zwykła

Ogłoszenia 16 lipca, 15 niedziela zwykła

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.
2. W czwartek we Wrocławiu będziemy obchodzić uroczystość bł. Czesława, prezbitera, który jest patronem naszego miasta. W tym dniu pomódlmy się za rządzących i za wszystkich mieszkańców: niech Bóg nas jednoczy, prowadzi i uświęca.
3. Przypominamy, że na czas wakacji posługa w naszym Sanktuarium uległa zmianie:
  - adoracja od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00 i dodatkowo w czwartki od 19.00 do 22.00,
  - spowiedź w tygodniu od 15.00 do 18.00, a w soboty i w niedziele 15 min. przed mszą św.,
  - kancelaria parafialna jest czynna tylko we wtorki i soboty,
  - nie ma comiesięcznych odwiedzin chorych, chyba że zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt.
4. Zakończone zostały prace renowacyjne schodów prowadzących do salek duszpasterskich, na empory i chór. Zapraszamy: pójdźcie po mszy świętej, przejdźcie się odnowionymi schodami i zobaczcie jak wiele zostało zrobione. My zaś serdecznie Wam dziękujemy za każdą ofiarę, jaką złożyliście, byśmy mogli sfinalizować to dzieło. I jak zawsze, zapewniamy o naszej modlitwie za wszystkich dobrodziejów. Życzymy, by Bóg hojnie Wam to dobro wynagrodził.
5. Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę. Pielgrzymka wyrusza 3 sierpnia, przewodnikiem paulińskiej grupy 2 będzie o. Marcin. Więcej informacji na plakatach, w Internecie oraz oczywiście u o. Marcina.
6. Mamy do wynajęcia pomieszczenia na parterze Domu Dzwonnika tuż obok kościoła. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
7. W minionym tygodniu odszedł z tego świata nasz parafianin śp. Walenty Mirga. Oddajmy go i wszystkich naszych zmarłych miłosiernemu Sercu Jezusa: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…