Paulini Wrocław

3 Niedziela Wielkanocna -23 kwietnia OGŁOSZENIA

3 Niedziela Wielkanocna -23 kwietnia OGŁOSZENIA

1. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. Chcemy w naszym sanktuarium z Maryją zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie.

2.  Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek –uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski
we wtorek – święto św. Marka ewangelisty. W tym dniu swój dzień imienin obchodzi nasz Pan Kościelny, Marek Dutkiewicz. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
w sobotę – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy

3. Informujemy, że comiesięcznej adoracji nocnej w ciszy, która odbywa się w IV piątek miesiąca, w tym miesiącu nie będzie.

4. Przyszła sobota to ostatnia sobota miesiąca. W związku z tym zapraszamy wszystkich, a szczególnie czcicieli Matki Najświętszej, na modlitwę różańcową o godz. 9.00. Zakończy się ona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałki i środy o godz. 19.30. Zachęcamy do udziału w katechezach, których celem jest pogłębienie naszej wiary.

6. 13 maja z naszego sanktuarium wyjedzie pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
Zachęcamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce do Kalisza, do napisania listu do naszego orędownika w niebie – św. Józefa. Listy zostaną złożone w sanktuarium św. Józefa przy Jego ołtarzu - (nie będą czytane).
Można je składać w naszej świątyni do 12 maja na ołtarzu św Józefa.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim troszczącym się o czystość i wystrój domu naszej Jasnogórskiej Matki oraz wszystkim którzy wspierają nas duchowo i materialnie. Niech Jasnogórska Matka Kościoła przed tronem Boga wyprasza wszystkim potrzebne łaski wiary, nadziei i miłości.  

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Teresę Łuc, śp. Marka Wrońskiego oraz zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie