Paulini Wrocław

2 Niedziela Wielkanocna -16 kwietnia OGŁOSZENIA

2 Niedziela Wielkanocna -16 kwietnia OGŁOSZENIA

 
1.     Dziś, w Niedzielę Bożego Miłosierdzia serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 
2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 12.00 oraz 15.00 do 18.00. W czwartki dodatkowo od 19.00 do 22.00. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
 
3.     Informujemy, że comiesięcznej adoracji nocnej w ciszy, która odbywa się w IV piątek miesiąca, w tym miesiącu nie będzie.
 
4.     W przyszłą niedzielę będziemy gościć na Mszach Świętych ks. dra Andrzej Paś z papieskiego stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ks. Andrzej wygłosi do nas Słowo Boże, a po każdej Mszy świętej będziemy mieli możliwość złożyć ofiarę do puszek na pomoc materialną dla naszych braci i sióstr prześladowanych jako ofiary wojny. Będzie również można nabyć książkę naszego gościa jako cegiełkę.
 
5.     Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.
 
6.     Od jutra rozpoczynamy w naszym kościele katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałki i środy o godz. 19.30. Zachęcamy do udziału w katechezach, których celem jest pogłębienie naszej wiary. (słowo katechistów)