Paulini Wrocław

Uroczystość Maryi - Bożej Rodzicielki 1 stycznia OGŁOSZENIA

Uroczystość Maryi - Bożej Rodzicielki 1 stycznia OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwości korzystania z sakramentu pojednania od jutra w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz od godz. 15.00 do 18.00.

3. W piątek 6 stycznia świętować będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwanym świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorna o godz. 18.00.
W tym dniu obchodzimy Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Dlatego po Mszy Świętej do puszek można będzie złożyć ofiarę serca jako pomoc, którą przekażemy na Fundusz Misyjny.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy w modlitwie o nowych powołaniach kapłańskich i zakonnych, a także o intencji wynagradzającej za grzechy Najświętszemu Sercu Jezusa.
W najbliższą sobotę zapraszamy czcicieli Matki Najświętszej na różaniec i Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 10.30.

5. W najbliższy piątek nabożeństwem o godz. 17.30 rozpoczniemy 9–dniową Nowennę ku czci św. Pawła I Pustelnika, zwaną - „Pawełkami”, która ma nas przygotować na uroczystość ku czci Patriarchy naszego Paulińskiego Zakonu 15 stycznia. Nowenna ta połączona będzie z Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w tych tradycyjnych dla naszego zakonu nabożeństwach.

6. W najbliższą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

7. W ramach wizyty duszpasterskiej udajemy się z błogosławieństwem do rodzin naszej parafii.

Plan kolędy przedstawia się następująco:

we wtorek 3 stycznia – ul. Sikorskiego, Sokolnicza, Kaczmarskiego, Św. Antoniego, Nowy Świat, Jana Pawła II, Św. Mikołaja, Drzewna
w środę 4 stycznia – ul. Robotnicza, Góralska, Orląt Lwowskich, Braniborska, Podwale, Zelwerowicza
w czwartek 5 stycznia – ul. Strzegomska, Bolesławiecka, Włodkowica, Ruska
w sobotę 7 stycznia – ul. Dobra, Legnicka, Nabycińska, Cieszyńskiego, Św. Barbary, Złotoryjska

We wtorek, środę i czwartek od godz. 16.00, w sobotę od godz. 15.00.

8. Dziękujemy z całego serca wszystkim dbającym o piękno naszej świątyni oraz wszystkim naszym Dobrodziejom i Ofiarodawcom. Wdzięczność pragniemy wyrazić modlitwą.