Paulini Wrocław

3 Niedziela Adwentu 11 grudnia OGŁOSZENIA

3 Niedziela Adwentu 11 grudnia OGŁOSZENIA

1. Za tydzień na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy Jasnogórską Rodzinę Różańcową. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Razem z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, zapraszamy za tydzień na drugi Adwentowy Koncert u Paulinów. Koncert odbędzie się o godz. 17.00.

3. W poprzednią niedzielę w ramach Materialnej Pomocy Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy i przekazaliśmy zbiórkę w wysokości 3000zł. Bóg zapłać za wsparcie misji.

4. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej, by z Nią czuwać i oczekiwać na przyjście Jezusa. Msze święte roratnie sprawowane są codziennie o godzinie 7.00.

5. W zakrystii można zakupić świece Caritas, szczególny znak naszej pamięci o najuboższych i nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.

6. Kalendarz Liturgiczny:
we wtorek – wsp. św. Łucji
w środę – wsp. św. Jana od Krzyża

7. W ramach wizyty duszpasterskiej, zwanej „Kolędą” pragniemy początkiem przyszłego roku udać się z błogosławieństwem do rodzin naszej parafii.
Wizyta duszpasterska odbędzie tylko na życzenie konkretnych osób.
Osoby, które chciałyby przyjąć w styczniu kolędę, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, mailowo lub na dyżurny numer komórkowy.
Zgłoszenia przyjmujemy do 26 grudnia. Takie zgłoszenie traktujemy jako zaproszenie kapłana do mieszkania. Na podstawie zgłoszeń ustalimy plan kolędy, który ogłosimy w niedzielę 1 stycznia.
Wizytę rozpoczniemy od wtorku - 3 stycznia.
Prosimy o przekazanie tej informacji sąsiadom i pomoc w zgłoszeniu osobom starszym. Pod chórem i w zakrystii znajdują się kartki z informacją i formularzem zgłoszenia.

8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy troszczą się o piękno naszej świątyni oraz Dobrodziejom i Ofiarodawcom. Niech Niepokalana swoim wstawiennictwem zbliża nas do Boga.