Paulini Wrocław

Ogłoszenia 26 listopada

Ogłoszenia 26 listopada

1. Dziś jeszcze zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
2. Modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach podczas różańca o godz. 17.30 według następującego porządku: poniedziałek - ul. św. Mikołaja, Nowy Świat, Cieszyńskiego, Włodkowica i Podwale; czwartek - ul. Strzegomska, Zelwerowicza oraz wypominki spoza parafii i bez adresu.
3. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30, w tym tygodniu wyjątkowo także w piątek o 19.30.
4. W piątek zapraszamy na comiesięczne czuwanie maryjne. Rozpoczniemy o godz. 21.00, a zakończymy Eucharystią o północy.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa przed wieczorną mszą św. W sobotę msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00, a przed nią o godz. 10.30 różaniec oraz możliwość spowiedzi.
6. W niedzielę za tydzień Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” będzie sprzedawać dewocjonalia i ozdoby wykonane ręcznie z drzewa oliwnego przez chrześcijan z Ziemi Świętej. Dochód będzie przeznaczony na pomoc humanitarną dla chrześcijańskich rodzin tam mieszkających.
7. We współpracy z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu rozpoczynamy za tydzień cykl koncertów adwentowych pt.: „Gaudete in Domino semper”. Więcej informacji na plakatach.
8. Zapraszamy na Centralne Obchody Jubileuszowe 25-lecia obecności Paulinów we Wrocławiu. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy trzydniowe duchowe przygotowanie. Każdego dnia wraz z bpem Maciejem Małygą będziemy spotykać się na mszy św. o godz. 18.00, po mszy św. będzie agapa czyli czas na bycie ze sobą przy symbolicznym stole oraz konferencja. Główna Msza św. Jubileuszowa pod przewodnictwem ks. abpa Józefa Kupnego oraz w obecności Generała Zakonu Paulinów i byłych przeorów wrocławskich odbędzie się 6 grudnia o godz. 18.00. Przed Mszą św. Jubileuszową o godz 17.30 nasz chór parafialny Vita Nova wykona Akatyst ku czci św. Mikołaja.
Więcej informacji na plakatach.
9. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych naszych parafian, tych, których polecamy w wypominkach i tych, których Bóg powołał do siebie w ostatnich dniach.
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…