Paulini Wrocław

Ogłoszenia 6 sierpnia, Przemienienie Pańskie

Ogłoszenia 6 sierpnia, Przemienienie Pańskie

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca w związku z tym zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00 oraz na Nieszpory o godz. 17.30.
2. Trwamy w duchowej łączności z pielgrzymami paulińskiej grupy 2-ej Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy do oglądania relacji, słuchania audycji dla pielgrzymów duchowych oraz do modlitwy za wszystkich pątników, którzy niosą także nasze intencje do Matki Bożej.
3. Jak co roku w drugą niedzielę sierpnia, czyli za tydzień, organizowana jest zbiórka do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Papieskiego Wydziału Teologicznego i Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
4. Decyzją Ojca Generała Zakonu Paulinów z dniem 19-tym sierpnia o. Karol zostaje przeniesiony do klasztoru w Brdowie, a o. Piotr do klasztoru w Warszawie. Msza św., podczas której pożegnamy ojców i podziękujemy za ich posługę we Wrocławiu, odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
5. Mamy do wynajęcia pomieszczenia na parterze Domu Dzwonnika tuż obok kościoła. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
6. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Janusz Saltabufas. Polećmy go i wszystkich naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…