Paulini Wrocław

Ogłoszenia 30 lipca, 17 niedziela zwykła

Ogłoszenia 30 lipca, 17 niedziela zwykła

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.
2. W czwartek wyrusza 43. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem „Piękna Oblubienica”. Paulińską grupę 2, którą prowadzi o. Marcin, zapraszamy w przeddzień, czyli w środę, na mszę św. przedpielgrzymkową o godz. 18.00 i po niej na spotkanie organizacyjne w Tebajdzie.
3. Wciąż przyjmujemy także zapisy chętnych do pielgrzymowania duchowego, którzy będą duchową łączyć się z pielgrzymami na szlaku.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Nabożeństwa, w czwartek w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie oraz w piątek do Serca Pana Jezusa, o godz. 17.30. W sobotę msza święta wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00, poprzedzona modlitwą różańcową o godz 10.30.
5. Przypominamy, że w czasie wakacji:
- adoracja od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00 i dodatkowo w czwartki od 19.00 do 22.00,
- spowiedź w tygodniu od 15.00 do 18.00, a w soboty i w niedziele 15 min. przed mszą św.,
- kancelaria parafialna czynna tylko we wtorki i soboty,
- nie ma comiesięcznych odwiedzin chorych, chyba że zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt.
6. Mamy do wynajęcia pomieszczenia na parterze Domu Dzwonnika tuż obok kościoła. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarnie wspomagają nasze Sanktuarium: wspierają finansowo, sprzątają, dbają o wystrój i troszczą się jak o swój własny dom. Obyśmy wszyscy czuli się tutaj jak u siebie i dbali o tę świątynię. Za wszystkich dobrodziejów pomódlmy się wspólnie…