Paulini Wrocław

Ogłoszenia 23 lipca, 16 niedziela zwykła

Ogłoszenia 23 lipca, 16 niedziela zwykła

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.
2. We wtorek obchodzimy święto św. Jakuba, apostoła, ale wspominamy także św. Krzysztofa patrona kierowców. Podczas wieczornej mszy św. modlitwa i błogosławieństwo wszystkich kierujących i poruszających się jakimikolwiek pojazdami.
3. W środę we wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Maryi i dziadków Pana Jezusa na wieczornej mszy św. będziemy polecać Bogu naszych dziadków i babcie, za nich będziemy się modlić i udzielimy także indywidualnego błogosławieństwa.
4. Przypominamy, że w czasie wakacji:
- adoracja od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00 i dodatkowo w czwartki od 19.00 do 22.00,
- spowiedź w tygodniu od 15.00 do 18.00, a w soboty i w niedziele 15 min. przed mszą św.,
- kancelaria parafialna czynna tylko we wtorki i soboty,
- nie ma comiesięcznych odwiedzin chorych, chyba że zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt.
5. Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę. Pielgrzymka wyrusza 3 sierpnia, przewodnikiem paulińskiej grupy 2 będzie o. Marcin. Więcej informacji na plakatach, w Internecie oraz oczywiście u o. Marcina.
6. Natomiast osoby zainteresowane duchowym pielgrzymowaniem w tych dniach, prosimy o zapoznanie się z informacjami w gablotach i dołączenie do grupy 16, która gromadzi wszystkich duchowych pielgrzymów.
7. Mamy do wynajęcia pomieszczenia na parterze Domu Dzwonnika tuż obok kościoła. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
8. W minionym tygodniu odeszła z tego świata nasza siostra śp. Domicela Nowak. Módlmy się za nią i za wszystkich naszych zmarłych:
 Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…