Paulini Wrocław

Ogłoszenia 11 czerwca, 10 niedziela zwykła

Ogłoszenia 11 czerwca, 10 niedziela zwykła

1. Za tydzień o godz. 10.30 Msza święta z udziałem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, po niej zmiana tajemnic różańcowych.
 
2. Za tydzień o godz.12.00 Msza święta, na której dokona się uroczyste wprowadzenie w funkcję nowego proboszcza o. Tomasza Chmielewskiego.
 
3. W miesiącu czerwcu, szczególnie poświęconym Sercu naszego Pana Jezusa Chrystusa, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.
 
4.  Kalendarz liturgiczny:
  we wtorek – św. Antoniego z Padwy - uroczystość Patrona naszego kościoła. Zapraszamy czcicieli św. Antoniego o godz. 18.00 na Mszę Świętą dziękczynną za Jego cichą opiekę oraz nieustanną wstawienniczą modlitwę przed Bogiem w naszych intencjach.
  w środę – wsp. bł. Michała Kozala, bpa
  w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  w sobotę – wsp. Niepokalanego Serca NMP
 
5.  Dziękujemy osobom, które przygotowały ołtarz na procesję Bożego Ciała, osobom, które włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni, oraz wszystkim wspierającym nasze sanktuarium. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za tę posługę swoją przemożną łaską.
 
Niech św. Antoni, nasz Patron, wyprasza nam, naszym rodzinom i całej parafii łaskę umocnienia wiary i łaskę jedności w obecnym, trudnym czasie.