Paulini Wrocław

7 Niedziela Wielkanocna - 21 maja OGŁOSZENIA

7 Niedziela Wielkanocna - 21 maja OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym Sanktuarium sprawujemy przed wieczorną Mszą świętą o godz. 17.30.
 
2. Kalendarz Liturgiczny:
    w środę – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych
    w piątek – wsp. św. Filipa Neri 
 
3. W najbliższy czwartek swój dzień imienin w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej obchodzi br. Grzegorz Sudoł. Msza św. w intencjach solenizanta w tym dniu o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy. Już od dzisiaj pamiętajmy o br. Grzegorzu w naszych modlitwach.
 
4. W najbliższą środę o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. W naszym sanktuarium pragniemy zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości.
 
5. W najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę. O godz. 24.00 będzie sprawowana Msza Święta.

6. Najbliższa sobota to ostatnia sobota miesiąca. W związku z tym zapraszamy wszystkich, a szczególnie czcicieli Matki Najświętszej, na modlitwę różańcową o godz. 9.00. Zakończy się ona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 
7. Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o piękno naszego kościoła, dbających o porządek i wystrój kwiatami. Jednocześnie kierujemy gorącą prośbę do tych, którzy chcieliby wspomóc nas w tym dziele. Chętnych do sprzątania kościoła zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
W ostatnią sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 7.00 modlimy się w intencji naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców.