Paulini Wrocław

23 Niedziela Zwykła 4 września OGŁOSZENIA

23 Niedziela Zwykła 4 września OGŁOSZENIA

1. Dziś w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00 oraz na Nieszpory o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

3. W najbliższy czwartek przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4. Zachęcamy do dalszej jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego oraz składania darów. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców. W pomieszczeniach przyklasztornych udzielamy schronienia dwóm matkom z czworgiem małych dzieci w wieku od 1 do 8 lat.

5. W niedzielę 2 października organizujemy wraz z JRR autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tej modlitewnej i duchowej podróży ku Sercu Matki Najświętszej. Szczegóły pielgrzymki w zakrystii.

6. Rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św. dzieci klas III i młodzieży do sakramentu bierzmowania od klasy VIII. Zapisy dzieci i młodzieży do końca września, w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

7. Dziękujemy osobom, które wspierają Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła oraz tym, którzy włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską.