Paulini Wrocław

22 Niedziela Zwykła 28 sierpnia OGŁOSZENIA

22 Niedziela Zwykła 28 sierpnia OGŁOSZENIA

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

2. Od czwartku 1 września powracamy do adoracji Najświętszego Sakramentu i godzin spowiedzi sprzed wakacji. Przypominamy, że możliwość adoracji i spowiedzi będziemy mieli codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 18.00.  

3. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dodatkowa Msza św. w naszym Sanktuarium o godz. 07.45. Zapraszamy na nią szczególnie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

4. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.

5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Matki Bożej Jasnogórskiej w naszym Sanktuarium.