Paulini Wrocław

21 Niedziela Zwykła 21 sierpnia OGŁOSZENIA

21 Niedziela Zwykła 21 sierpnia OGŁOSZENIA

1. Przed nami kolejne dni nowenny przygotowującej nasze serca przed uroczystością Matki Bożej Jasnogórskiej. Jak już wspominaliśmy chcemy przez tę nowennę wyrazić naszą wdzięczność Maryi za Jej obecność wśród nas, a przede wszystkim wdzięczność Panu Bogu, że tę właśnie świątynię wybrał w swojej opatrzności, na Jej szczególny dom. W ramach tej nowenny zapraszamy dzisiaj na modlitwę do Maryi o godz. 17.30, a po niej na Mszę św. z kazaniem Maryjnym.  

W piątek uroczystość odpustowa Matki Bożej Jasnogórskiej, która w naszym Sanktuarium czczona jest jako Jasnogórska Matka Kościoła. Msza św. o godz. 7.00, 15.00 i oraz o godz. 18.00. Z całego serca na tę uroczystość zapraszamy wszystkich wiernych, którym drogie jest serce naszej Matki.

2. Serdecznie witamy w naszej parafialnej i zakonnej wspólnocie o. Tomasza Chmielewskiego, który został oddelegowany do naszej wrocławskiej placówki do posługi duszpasterskiej. Otaczamy go naszą modlitwą oraz życzymy nieustannej asystencji Ducha Świętego i opieki Jasnogórskiej Matki Kościoła.

3. Kalendarz liturgiczny:
w środę – święto św. Bartłomieja
w sobotę – wsp. św. Moniki

4. Dziękujemy osobom, które wspierają Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła oraz tym, którzy włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską. Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.