Paulini Wrocław

14 Niedziela Zwykła 3 lipca OGŁOSZENIA

14 Niedziela Zwykła 3 lipca OGŁOSZENIA

1. Dziś w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00 oraz na Nieszpory o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy ofiarę przeznaczoną na wsparcie posługi apostolskiej i charytatywnej na rzecz Kościoła powszechnego i całego świata. Wyniosła 510 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w tygodniu spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00 oraz w czwartki dodatkowo od 19.30 do 22.00.

5. Kancelaria parafialna otwarta we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.

6. Kalendarz liturgiczny:
       w środę – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
       w piątek – wsp. św. Jana z Dukli

7. Zachęcamy do dalszej jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego oraz składania darów. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców. W pomieszczeniach przyklasztornych udzielamy schronienia dwóm matkom z czworgiem małych dzieci w wieku od 1 do 8 lat.

8. Trwa renowacja klatki schodowej prowadzącej na chór kościoła. Prosimy parafian oraz dobrodziejów o wsparcie tej inicjatywy. Ofiary na remont można składać w zakrystii lub przesłać na konto parafialne. Bóg zapłać tym, którzy wspierają ten cel.

9. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.