Paulini Wrocław

12 Niedziela Zwykła 19 czerwca OGŁOSZENIA

12 Niedziela Zwykła 19 czerwca OGŁOSZENIA

1. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 rodziny, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

2. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. W naszym sanktuarium pragniemy zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie.

3. W najbliższy piątek zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbędzie się ona w całkowitej ciszy z przerwą na Eucharystię o godz. 24.00. Podczas czuwania kościół będzie zamknięty. Wejście i wyjście z kościoła będą możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

4. Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą miesiąca, w związku z tym na godz. 9.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę Różańcową. Modlitwa ta zostanie zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. Kalendarz Liturgiczny:

      w poniedziałek – wsp. św. Alojzego Gonzagi

      w czwartek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

      w piątek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego Patrona naszej Archidiecezji

6. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego Franciszka, zwana Świętopietrzem. Jest to pomoc finansowa Ojcu Świętemu ofiarowana przez wiernych, przeznaczona na wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej na rzecz Kościoła powszechnego i całego świata.

7. Trwa renowacja klatki schodowej prowadzącej na chór kościoła. Prosimy parafian oraz dobrodziejów o wsparcie tej inicjatywy. Ofiary na remont można składać w zakrystii lub przesłać na konto parafialne.

8. Dziękujemy osobom, które przygotowały ołtarz na procesję Bożego Ciała, osobom, które włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni, oraz wszystkim wspierającym nasze sanktuarium.  Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za tę posługę swoją przemożną łaską. Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.