Paulini Wrocław

31 Niedziela Zwykła 31 października OGŁOSZENIA

31 Niedziela Zwykła 31 października OGŁOSZENIA

1. W dzisiejszą niedzielę, jak w każdą ostatnią niedzielę października, zapraszamy was do złożenia ofiary do puszki na utrzymanie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. Prosimy o wsparcie tej ważnej instytucji. Bóg zapłać za ofiarność.

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej świątyni o godz. 7.30, 9.00, 10.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory, w czasie których będziemy modlić się za zmarłych.

3. W oktawie Wszystkich Świętych codziennie o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza święta w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach. W miesiącu listopadzie w wyznaczone dni będziemy modlić się za naszych zmarłych o godz. 17.30 modlitwą różańcową.

W tym tygodniu wypominki będą odczytane według następujących ulic:
w środę – ul. Św. Antoniego, w czwartek – ul. Braniborska,
w piątek – ul. Dobra, w sobotę – ul. Legnicka

4. Rozpoczynamy w naszym sanktuarium 33-dniowe rekolekcje, które mają przygotować nas do oddania się Bogu przez Maryję. Przygotowanie łączy się ze zobowiązaniem codziennego, samodzielnego odprawiania programu ćwiczeń duchowych praz 30 dni.
Pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek. Rozpoczniemy Eucharystią o godzinie 18.00, która będzie sprawowana w intencji wszystkich uczestników. Po niej katecheza i modlitwa zawierzenia naszych wspólnych ćwiczeń. Szczegóły zawierzenia na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną oddać się Maryi w niewolę miłości.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W najbliższą sobotę nabożeństwo i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 10.30.

6. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 dzieci, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy również na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00.

7. Kalendarz Liturgiczny:
we wtorek – wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.00 zapraszamy na uroczyste Nieszpory, a po nich na procesję z modlitwą za zmarłych.
w czwartek – wsp. św. Karola Boromeusza. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Karol Bilicz. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. Dziękujemy wszystkim troszczącym się o dom naszej Matki. Niech dobry Bóg naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców obdarza wszelkim błogosławieństwem.