Paulini Wrocław

Wniebowstąpienie Pańskie 16 maja OGŁOSZENIA

Wniebowstąpienie Pańskie 16 maja OGŁOSZENIA

1. Przeżywamy czas nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna każdego dnia połączona jest z nabożeństwem majowym o godz. 17.30. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w naszym Sanktuarium, poprzedzi sobotnie czuwanie w wigilię przed uroczystością. Początek czuwania o godz. 19.45. Zakończenie uroczystą Eucharystią ok. godz. 23.00. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W najbliższą środę przeżywamy rocznicę poświecenia naszego kościoła. Miało to miejsce w roku 1710. Dziękujemy za dar tej świątyni w centrum Wrocławia, które z wyroków Bożej opatrzności Bóg wybrał także na szczególne miejsce dla Matki swojego Syna Jezusa Chrystusa.

3. Do końca roku, każdy 19 dzień miesiąca jest poświęcony Oblubieńcowi Maryi. Zapraszamy zatem w środę na nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30.

4. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim za sprzątanie i wszelkie porządki a także za ofiarowanie i układanie kwiatów. Życzymy wszystkim wielu łask Bożej wyproszonych w maju zwłaszcza za wstawiennictwem naszej Matki i Królowej.