Paulini Wrocław

Ogłoszenia 12 listopada

Ogłoszenia 12 listopada

1. Rozpoczęliśmy wczoraj obchody Roku Jubileuszowego 25 lat obecności Paulinów we Wrocławiu. Program obchodów umieściliśmy na ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem, a szczegóły kolejnych wydarzeń będą też zapowiadane na bieżąco w ogłoszeniach, na plakatach, w Internecie na stronie parafii oraz na Facebooku. Zapraszamy też do modlitwy na czas jubileuszu, by dziękować Bogu za to, co czynił przez te lata, odnawiać się Jego łaską w obecnym czasie oraz oddawać Mu przyszłość, która przed nami. Pod chórem są do wzięcia obrazki z obliczem Matki Bożej z naszego kościoła oraz modlitwą jubileuszową.
2. Dziękujemy serdecznie braciom klerykom za ich obecność, świadectwo, wspólną modlitwę oraz wygłoszone słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła można będzie jeszcze zakupić płyty, z których dochód przeznaczony jest na utrzymanie paulińskiego seminarium.
3. Dziś jeszcze msza święta z modlitwą o uzdrowienie o godz. 13.30 prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel” oraz nieszpory niedzielne o godz. 17.30, dziś wyjątkowo prowadzone przez braci kleryków.
4. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach podczas różańca o godz. 17.30 według następującego porządku:
- poniedziałek - ul. Strzegomska, Zelwerowicza oraz wypominki spoza parafii i bez adresu
- czwartek - ul. Św. Antoniego
- piątek - ul. Braniborska
- sobota - ul. Legnicka
5. We wtorek czuwanie modlitewne o pokój na Ukrainie o godz. 21.00.
6. Spotkanie osób czytających na mszach świętych odbędzie się w najbliższą środę, po mszy świętej wieczornej.
7. Za tydzień w niedzielę msza św. o godz 9.00 z Jasnogórską Rodziną Różańcową, a po niej spotkanie formacyjne w Tebajdzie.
8. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30.
9. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas modlitwą, pomocą, a także finansowo. Dzięki Wam możemy naprawdę wiele zrobić, a Wasza posługa i dobroczynność jest bardzo często taka skromna i ukryta. Bardzo Wam dziękujemy.