Paulini Wrocław

Ogłoszenia 22 października

Ogłoszenia 22 października

1. Trwamy w modlitwie różańcowej, którą codziennie o godz. 17.30 prowadzą różne wspólnoty, działające w naszej parafii.
2. W piątek całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Rozpoczęcie o godz. 21.00. Wejść lub wyjść można o pełnych godzinach, bo wtedy otwierany jest kościół. Zakończenie o 7.00 rano.
3. Po nocnej adoracji, w sobotę o godz. 9.00 różaniec z Jasnogórską Rodziną Różańcową, zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
4. Nasz chór parafialny Vita Nova obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swojej działalności. Na mszę św. dziękczynną zapraszamy za tydzień w niedzielę o godzinie 12.00, a po mszy św. na koncert jubileuszowy.
5. Za tydzień po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z przeznaczeniem na utrzymanie i wsparcie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
7. Zbliża się listopad - czas wzmożonej modlitwy za naszych zmarłych. W zakrystii i na stoliku pod chórem są do wzięcia kartki na wypominki. Prosimy wyraźnie zapisywać imiona zmarłych oraz ulicę zamieszkania, aby łatwiej było je odczytywać i by uniknąć błędów.
8. Już dziś zapowiadamy i zapraszamy na obchody jubileuszowe 25 lat obecności paulinów we Wrocławiu i posługi w parafii św. Mikołaja. Będzie to czas wspomnień, wdzięczności, refleksji, świętowania oraz budowania więzi parafialnych. Rok Jubileuszowy potrwa od 11 listopada do 13 czerwca przyszłego roku. Więcej informacji pojawi się niebawem.
9. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży, które rozpoczynają się jutro. Spotkania będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Zachęcamy do korzystania z tego czasu, aby nauczyć się bardziej słuchać Boga i pogłębić wiarę.
10. Dziękujemy wszystkim naszym dobrodziejom i ofiarodawcom. Bardzo wiele osób każdego tygodnia wspiera nasze Sanktuarium i klasztor, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.