Paulini Wrocław

Ogłoszenia 15 października

Ogłoszenia 15 października

1.    Dziś jeszcze dodatkowa msza św. w języku ukraińskim o godz. 14.00, a po niej katecheza w salce, a także różaniec o godzinie 17.30.
2.    Zapraszamy na warsztaty pisania ikon, z częstochowską ikoną Matki Bożej, w dniach 18-28 października. Inicjatywa jest dofinansowana przez naszą parafię. Szczegóły oraz informacje o zapisach są zamieszczone na plakacie.
3.    Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Wrocławia do Trzebnicy, do grobu św. Jadwigi w sobotę 21 października. Szczegóły na plakatach oraz u przewodnika pielgrzymki - o. Marcina.
4.    Nasz parafialny chór Vita Nova zaprasza na jubileusz 10-lecia swojej działalności w niedzielę 29 października, podczas Mszy świętej o godzinie 12:00. Po Mszy świętej odbędzie się koncert jubileuszowy.
5.    Zbliża się miesiąc listopad – czas intensywnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. W zakrystii i pod chórem są do odebrania kartki na wypominki. Prosimy, aby wyraźnie zapisywać na nich ulicę zamieszkania oraz imiona osób zmarłych, gdyż to ułatwi nam odczytywanie.
6.    Jest już dostępna księga intencji mszalnych na przyszły rok. Zachęcamy do  zamawiania intencji dziękczynnych,
z okazji uroczystości i ważnych wydarzeń rodzinnych, o potrzebne łaski dla bliskich oraz o życie wieczne dla zmarłych.
7.    Już dziś zapowiadamy i zapraszamy na obchody jubileuszowe 25 lat obecności paulinów we Wrocławiu i posługi
w parafii św. Mikołaja. Będzie to czas wspomnień, wdzięczności, refleksji, świętowania oraz budowania więzi parafialnych. Rok Jubileuszowy potrwa od 11 listopada do 13 czerwca przyszłego roku. Więcej informacji pojawi się niebawem.
8.    Pomódlmy się, dziś przede wszystkim za naszą Ojczyznę, za rządzących i za każdego z nas, abyśmy pomimo różnych poglądów stanowili jedną rodzinę, kierowali się miłością i wzajemnym szacunkiem oraz odpowiedzialnie działali dla dobra Polski.