Paulini Wrocław

Ogłoszenia 8 października

Ogłoszenia 8 października

1. Dziś jeszcze msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 13.30 prowadzona przez wspólnotę Koinonia Jan Chrzciciel oraz różaniec o godz. 17.30.
2. Przez cały październik zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca, prowadzonego przez różne wspólnoty naszej parafii, codziennie o godz. 17.30.
3. Jest już dostępna księga intencji mszalnych na przyszły rok. Zachęcamy do zamawiania intencji dziękczynnych, z okazji uroczystości i ważnych wydarzeń rodzinnych, o potrzebne łaski dla bliskich oraz o życie wieczne dla zmarłych.
4. Zapraszamy na comiesięczne czuwanie modlitewne w intencji pokoju na Ukrainie, we wtorek od godz. 21.30 do godz. 24.00.
5. W sobotę o godz. 9.00 wyruszy dwóch ojców z posługą sakramentalną do chorych.
6. W niedzielę za tydzień dodatkowa msza św. w języku ukraińskim o godz. 14.00, a po niej katecheza w salce.
Już dziś zapowiadamy i zapraszamy na obchody jubileuszowe 25 lat obecności paulinów we Wrocławiu i posługi w parafii św. Mikołaja. Będzie to czas wspomnień, wdzięczności, refleksji, świętowania oraz budowania 7. wzajemnych więzi. Rok Jubileuszowy potrwa od 11 listopada do 13 czerwca przyszłego roku. Więcej szczegółowych informacji pojawi się niebawem.
8. Serdecznie dziękujemy dobrodziejom i ofiarodawcom, wszystkim, którzy wspierają finansowo Sanktuarium i klasztor oraz tym, którzy co tydzień w piątek wieczorem sprzątają naszą świątynię, Niech Bóg wynagradza łaskami Wasze dobre serca.