Paulini Wrocław

Ogłoszenia 1 października

Ogłoszenia 1 października

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00.
2. Rozpoczął się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Od dziś przez cały miesiąc zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w naszej świątyni codziennie o godz. 17.30. Różaniec będą prowadzić różne wspólnoty naszej parafii.
3. Spotkanie informacyjne dla kandydatów do bierzmowania dziś po mszy św. o godz. 18.00.
4. Spotkanie ministrantów odbędzie się w najbliższą środę po mszy świętej wieczornej.
5. Także w środę Jasnogórska Rodzina Różańcowa zaprasza na spotkanie modlitewno-biblijne po mszy św. wieczornej do Sali Św. Aniołów. Więcej informacji na Facebooku i na tablicy ogłoszeń.
6. Spotkanie osób czytających na mszach świętych odbędzie się w czwartek po mszy świętej wieczornej.
7. Zapraszamy na czuwanie maryjne w najbliższy piątek. Rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00, a zakończy mszą św. o północy.
8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00, a pół godziny przed nią modlitwa różańcowa.
9. Także w sobotę będziemy czcić Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. Wszystkich sercem związanych z modlitwą różańcową zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, a przed nią oczywiście na różaniec o godz. 17.30.
10. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 msza święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.
11. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Michalina Sadowska, Władysława Marciniak i Stanisława Wojciechowska. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…