Paulini Wrocław

Ogłoszenia 24 września

Ogłoszenia 24 września

1. Dziś, po mszy św. o godz. 12.00, spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej.
2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
3. Od dzisiaj na niedzielnych mszach świętych o godz. 12.00 będą posługiwać bracia i siostry z Drogi Neokatechumenalnej. Zapraszamy do uczestnictwa wraz z nimi, do wspólnej modlitwy i pogłębionego rozważania słowa Bożego.
4. Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00. Więcej informacji u o. Józefa.
5. W najbliższy piątek, 29 września, odbędzie się całonocna adoracja w ciszy, od 21:00 do 7:00. Kościół od 22:00 do 5:00 będzie otwierany o pełnych godzinach.
6. W sobotę, 30 września, o godz. 9:00 odbędzie się różaniec prowadzony przez Jasnogórską Rodzinę Różańcową,
z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
7. Chłopców i mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii. Opiekunem jest br. dk. Stanisław.
8. Zapraszamy nowe osoby do włączenia się do grupy czytających podczas mszy świętych. Zapisy w zakrystii.
9. Na stoliku pod chórem wyłożone są do wzięcia archiwalne numery „Nowego Życia”.
10. Informujemy, że składając ofiary zarówno w kancelarii jak i w zakrystii można już używać kart płatniczych i płacić zbliżeniowo.
11. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze Sanktuarium i klasztor swoją modlitwą, pracą i ofiarami. Waszą dobroć i ofiarność niech wynagradza Bóg, udzielając przez Maryję potrzebnych łask. W ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00 ofiarujemy mszę św. za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.