Paulini Wrocław

6 Niedziela Wielkanocna - 14 maja OGŁOSZENIA

6 Niedziela Wielkanocna - 14 maja OGŁOSZENIA

1. Dziś o godz. 13.30 Msza święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotą „Koinonia Jan Chrzciciel”.
 
2. Za tydzień o godz. 10.30 Msza Święta z udziałem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, po niej zmiana tajemnic różańcowych.
 
3. Za tydzień na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci, które przeżywać będą Rocznicę swojej Pierwszej Komunii świętej, także zapraszamy ich rodziców, chrzestnych i bliskich.
 
4. Raz w roku przyjeżdżają do naszego kraju nasi paulińscy misjonarze z Afryki. W najbliższą niedzielę gościć będziemy wśród nas o. Roberta Szymańskiego, paulina, misjonarza z Kamerunu. Na Mszach Świętych głosić będzie do nas Słowo Boże. Ofiary z tacy tego dnia pragniemy przeznaczyć na wsparcie dzieł misyjnych w naszych paulińskich placówkach w Afryce. Zachęcamy do hojnego wsparcia naszych misji w Kamerunie.
 
5. Kalendarz Liturgiczny:
we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski
w piątek - obchodzimy 313 rocznicę poświęcenia naszej świątyni. Dziękujemy Bogu za dar tego miejsca, a szczególnie ze wybrał to miejsce na dom Maryi - Matki swojego Syna Jezusa Chrystusa. 
 
6. W najbliższy piątek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W naszej świątyni połączona ona będzie z nabożeństwem majowym o godz. 17.30.
 
7.   Serdecznie dziękujemy wszystkim troszczącym się o czystość i wystrój domu naszej Jasnogórskiej Matki, wszystkim którzy wspierają nas duchowo i materialnie. Niech Jasnogórska Matka Kościoła przed tronem Boga wyprasza wszystkim potrzebne łaski wiary, nadziei i miłości.  
 
8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Jerzego Adamczyk, śp. Genowefę Ramus oraz zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie