Paulini Wrocław

31 Niedziela Zwykła 30 października OGŁOSZENIA

31 Niedziela Zwykła 30 października OGŁOSZENIA

1. W dzisiejszą niedzielę, jak w każdą ostatnią niedzielę października, zapraszamy was do złożenia ofiary na utrzymanie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. Prosimy o wsparcie tej ważnej instytucji. Bóg zapłać za ofiarność.

2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej świątyni o godz. 7.30, 9.00, 10.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory, w czasie których będziemy modlić się za zmarłych.

3. W oktawie Wszystkich Świętych codziennie o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza święta w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach. W miesiącu listopadzie w wyznaczone dni będziemy modlić się za naszych zmarłych o godz. 17.30 modlitwą różańcową.
W tym tygodniu wypominki będą odczytane według następujących ulic:
w czwartek – ul. Św. Antoniego, w piątek – ul. Braniborska,
w sobotę – ul. Dobra

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W najbliższą sobotę nabożeństwo i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Poprzedzi ją modlitwa różańcowa w intencji wynagradzającej.

5. Kalendarz Liturgiczny:
w środę – wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.00 zapraszamy na uroczyste Nieszpory, a po nich na procesję z modlitwą za zmarłych.
w piątek – wsp. św. Karola Boromeusza. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Karol Bilicz. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6.  Zachęcamy do jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego oraz składania darów. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców. W pomieszczeniach przyklasztornych udzielamy schronienia dwóm rodzinom uchodźców ukraińskich.

7. Kontynuujemy gruntowny remont klatki schodowej prowadzącej na chór kościoła. Remont ścian oraz instalacji elektrycznej już został ukończony. Przed nami renowacja schodów. Prosimy parafian oraz dobrodziejów o dalsze wsparcie tej inicjatywy. Ofiary na remont można składać w zakrystii lub przesłać na konto parafialne. Bóg zapłać tym, którzy dotychczas wsparli ten cel.

8. Dziękujemy wszystkim troszczącym się o dom naszej Matki. Niech dobry Bóg naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców obdarza wszelkim błogosławieństwem.