Paulini Wrocław

30 Niedziela Zwykła 23 października OGŁOSZENIA

30 Niedziela Zwykła 23 października OGŁOSZENIA

1. W najbliższy piątek będzie miała miejsce kanoniczna wizytacja naszej parafii przez ks. Biskupa Macieja Małygę. Odbywa się ona w ramach wizytacji naszego dekanatu.
W związku z tym, na godz. 18.00 z całego serca zapraszamy wszystkich parafian, którzy identyfikują się z tym kościołem i sprawy parafii nie są im obojętne.
Zapraszamy także wszystkich sympatyków tego Sanktuarium, na których obecność zawsze można liczyć, ponieważ czują się tu jak u siebie.
Niech nasza wspólna modlitwa uwielbienia zaniesiona do Boga, podczas uroczystej Eucharystii o godz.18.00, której przewodniczył będzie ks. Biskup, przyczyni się do wzrostu w naszych sercach wiary, i miłości do Maryi, która tutaj czeka na każdego z nas.

2. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. Chcemy w naszym sanktuarium z Maryją zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości.

3. W najbliższy piątek zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół będzie zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła będą możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00, zakończenie o 7.00 rano w sobotę. O godz. 24.00 sprawować będziemy Eucharystię.

4. Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą miesiąca, w związku z tym na godz. 9.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę Różańcową. Modlitwę tę zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc intensywnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. W zakrystii i pod chórem są do odebrania kartki na wypominki. Zachęcamy do tej formy modlitwy za zmarłych. Prosimy, aby na kartkach wyraźnie zapisać ulicę zamieszkania oraz imiona osób zmarłych, polecanych w wypominkach, gdyż to ułatwi nam odczytywanie treści.

6. W przyszłą niedzielę, jak w każdą ostatnią niedzielę października, będziemy zbierać do puszek po każdej Mszy świętej ofiarę na wsparcie i utrzymanie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. Prosimy o wsparcie tej ważnej instytucji.

7. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w sali św. Augustyna. Zachęcamy do pogłębienia naszej wiary.

8. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.  Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.

9. Polećmy Miłosierdziu Bożemu śp. Jerzego Jerzewskiego, śp. Marię Łozińską, śp. Janinę Sarysz, który w ostatnim czasie odeszli do Pana oraz zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…