Paulini Wrocław

26 Niedziela Zwykła 25 września OGŁOSZENIA

26 Niedziela Zwykła 25 września OGŁOSZENIA

1. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.

2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

3. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. W każdą czwartą środę miesiąca w naszym sanktuarium z Maryją zawierzać będziemy Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie.

4. Zapraszamy do kancelarii parafialnej rodziców klas III, aby zapisywali swoje dzieci przed I Komunią Świętą. Podobnie prosimy o to młodzież klas VIII, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.

5. W najbliższą sobotę 1 października rozpoczynamy w naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

6. Jasnogórska Rodzina Różańcowa już dziś zaprasza do naszego sanktuarium na rekolekcje różańcowe, przed wspomnieniem Matki Bożej Różańcowej, które obchodzimy 7 października.
Nauki rekolekcyjne wygłosi o. Mirosław Bijata, paulin, podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 od środy do piątku, 5-7 października.

7. Kalendarz Liturgiczny:
           we wtorek – wsp. św. Wincentego a Paulo
           w środę – wsp. św. Wacława
           w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
           w piątek – wsp. św. Hieronima
           w sobotę – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
 
8. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.