Paulini Wrocław

17 Niedziela Zwykła 24 lipca OGŁOSZENIA

17 Niedziela Zwykła 24 lipca OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w tygodniu spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00 oraz w czwartki dodatkowo od 19.00 do 22.00.
Kancelaria parafialna otwarta we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.

3. Kalendarz liturgiczny:

Jutro - w poniedziałek przeżywamy święto św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Krzysztof Grzesica. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach
we wtorek – wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców Maryi
w piątek – wsp. św. Marty

4. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę z Wrocławia na Jasną Górę. Jak co roku pątnicy wyruszą na te szczególne rekolekcje w drodze 2 sierpnia.  Z naszego sanktuarium wyruszy grupa 2 maryjna.

5. Zachęcamy do jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego oraz składania darów. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców.

6. Dziękujemy osobom, które wspierają Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła oraz tym, którzy włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską. Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.