Paulini Wrocław

13 Niedziela Zwykła 26 czerwca OGŁOSZENIA

13 Niedziela Zwykła 26 czerwca OGŁOSZENIA

1.  Dziś zbiórka do puszek na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego Franciszka, zwana Świętopietrzem. Jest to coroczna pomoc finansowa Ojcu Świętemu ofiarowana przez wiernych, przeznaczona na wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej na rzecz Kościoła powszechnego i całego świata.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym adoracja Najświętszego Sakramentu tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00 oraz w czwartki od 19.00 do 22.00. Spowiedź w tygodniu od 15.00 do 18.00, w soboty i w niedziele spowiadamy 15 min. przed Mszą Świętą.

3. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie otwarta tylko we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.

4. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę w naszym sanktuarium zapraszamy na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Mszę świętą poprzedzi modlitwa różańcowa.

5. Przypominamy, że przez okres wakacji jest zawieszona posługa duszpasterska chorym. Udamy się jednak z tą posługą do chorych na wyłączną prośbę chorego lub jego rodziny.

6. Kalendarz liturgiczny:
       we wtorek– wspomnienie św. Ireneusza
       w środę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Piotr. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00.

8. Zapraszamy na tegoroczną Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę. Jak bywało to w latach poprzednich, pielgrzymka wyrusza z Wrocławia na Jasną Górę 2 sierpnia. Naszą paulińską grupę II poprowadzi o. Maksymilian Stępień.

9. Dziękujemy osobom, które włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Maryja wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską. Sprzątanie odbywa się każdy w piątek po Mszy świętej wieczornej. Gdyby ktoś chciał się włączyć się w to sprzątanie w najbliższy piątek- serdecznie zapraszamy.

Na czas rozpoczętych wakacji życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia więzi z Panem Bogiem, nabrania sił duchowych i fizycznych, owocnego czasu dla siebie i najbliższych, a także wzmocnienia w sobie przekonania o wartości i potrzebie pełnienia misji dobrego chrześcijanina. Niech Jasnogórska Matka i św. Antoni pomagają przeżywać ten piękny czas w bliskości Boga.