Paulini Wrocław

Zesłanie Ducha Świętego 5 czerwca OGŁOSZENIA

Zesłanie Ducha Świętego 5 czerwca OGŁOSZENIA

1.  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny i możliwość spowiedzi oraz Komunii Świętej wielkanocnej. Rozpoczyna się w liturgii Kościoła okres zwykły.

2. W miesiącu czerwcu serdecznie zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W najbliższy piątek zapraszamy na czuwanie nocne z Maryją. Początek czuwania jak zwykle o godz. 19.45, a zakończenie kilka minut po północy.

4.  Za tydzień o godz. 12.00 zapraszamy małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo.
Natomiast o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie, prowadzona przez Wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

5. Kalendarz Liturgiczny:
    - w poniedziałek – Święto Matki Kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Jasnogórskiej Matki na Jej święto w drugi dzień Zielonych Świąt.
    - w środę – wsp. św. Jadwigi Królowej
    - czwartek - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się i pamiętamy o wszystkich kapłanach
    - w sobotę – wsp. św. Barnaby, Apostoła

6. Rozpoczęliśmy renowację klatki schodowej prowadzącej na chór kościoła. Koszt renowacji przekroczy 30 000 zł. Prosimy parafian oraz dobrodziejów o wsparcie tej inicjatywy. Ofiary na remont można składać w zakrystii lub przesłać na konto parafialne. Miesiąc temu pomalowana została zakrystia oraz kancelaria. Koszt renowacji wyniósł 5 500 zł. W serca dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli.