Paulini Wrocław

6 Niedziela Wielkanocna 22 maja OGŁOSZENIA

6 Niedziela Wielkanocna 22 maja OGŁOSZENIA

1. W najbliższą środę o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. W naszym sanktuarium pragniemy zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości.

2. W najbliższy piątek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W naszej świątyni połączona ona będzie z nabożeństwem o godz. 17.30.

3. Również w najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę. O godz. 24.00 będzie sprawowana Msza Święta.

4. Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą miesiąca, w związku z tym na godz. 9.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę Różańcową. Modlitwa ta zostanie zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. W najbliższą sobotę na Jasnej Górze przyjmą święcenia kapłańskie nasi paulińscy współbracia. Wśród nich br. dk. Luka Madunić, który odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską. Ogarniamy ich naszą szczególną modlitwą, prosząc, aby byli wierni Chrystusowi i kapłaństwu do końca swojego życia.
W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 odprawi dla nas Mszę Świętą dziękczynną nowo wyświęcony o. Luka. Po Mszy udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.

6. W najbliższą środę swój dzień imienin w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej obchodzi br. Grzegorz Sudoł. Msza św. w intencjach dostojnego solenizanta w tym dniu o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy. Już od dzisiaj pamiętajmy o br. Grzegorzu w naszych modlitwach.

7. Kalendarz Liturgiczny:
       we wtorek – wsp. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
       w czwartek – wsp. św. Filipa Neri

8. Ojcowie Jezuici z parafii przy ul. Stysia serdecznie zapraszają na koncert w sobotę 28 maja po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 18.50. W programie pieśni maryjne oraz utwory organowe. Wystąpią Ewelina Nawrocka oraz Jakub Zawadzki. Serdecznie zapraszamy.

9. Serdecznie dziękujemy wszystkim troszczącym się o czystość i wystrój domu naszej Jasnogórskiej Matki, wszystkim którzy wspierają nas duchowo i materialnie. Niech Jasnogórska Matka Kościoła przed tronem Boga wyprasza wszystkim potrzebne łaski wiary, nadziei i miłości.