Paulini Wrocław

4 Niedziela Wielkanocna 8 maja OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkanocna 8 maja OGŁOSZENIA

 
1. W IV niedzielę wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, dziękujemy naszemu Ojcu w niebie za dar pasterzy w Kościele: za Ojca świętego, Biskupów i Kapłanów. Przed nami: tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii i naszych rodzin.

2. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 10.30 uroczystość parafialna Pierwszej Komunii świętej czworga dzieci.  Modlimy się, by zarówno one, jak też ich rodzice i chrzestni byli zawsze otwarci na miłość, która w ich sercach chce znaleźć swój dom.

3. W najbliższy piątek 13 maja zapraszamy na czuwanie nocne z Maryją. Początek czuwania jak zwykle o godz. 19.45, a zakończenie kilka minut po północy.

4. Za tydzień o godz.10.30 Msza Święta z udziałem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, po niej zmiana tajemnic różańcowych.

5. Za tydzień również serdecznie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 12.00 matki, które pragną otrzymać błogosławieństwo dla swoich ukrytych pod sercem dzieci oraz te, które pragną od Boga otrzymać dar macierzyństwa.

6. Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, Patrona Polski
w sobotę – święto św. Macieja, Apostoła

7. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy opiekują się naszym sanktuarium. Wszystkim parafianom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy błogosławionego tygodnia.