Paulini Wrocław

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17 kwietnia OGŁOSZENIA

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17 kwietnia OGŁOSZENIA

 1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

2.  Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta w dniach oktawy Wielkanocnej będzie po południu - od godz. 15.00 do 18.00.

3. Przyszła niedziela, to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 rodziny, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo. W tym dniu również zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

4. W najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Obywa się ona w całkowitej ciszy O godz. 24.00 Sprawować będziemy Mszę Świętą. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

5. Zakończyliśmy Triduum Paschalne. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie świątyni oraz asyście liturgicznej, dzięki której uroczyście przeżywaliśmy zawarte w nim treści.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy trwają z nami w duchowej łączności: wszystkich wspierających nas, paulinów wrocławskich, miłością, modlitwą, życzliwym słowem i materialnie.
 
ŻYCZENIA:
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje".
Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Zmartwychwstały Chrystus niech udziela wszelkich swoich łask.
Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy radosnego świętowania oraz Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy. Szczęść Wam Boże.