Paulini Wrocław

5 Niedziela Wielkiego Postu 3 kwietnia OGŁOSZENIA

5 Niedziela Wielkiego Postu 3 kwietnia OGŁOSZENIA

1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00 i Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.15.

2. W najbliższą środę 6 kwietnia o godz. 19.00 odbędzie się koncert wielkopostny w wykonaniu zespołów Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu: 
Chóru im. Stanisława Krukowskiego, Chóru Kameralnego, Orkiestry Smyczkowej Wydziału Edukacji Muzycznej oraz organisty Mikołaja Szczęsnego. Wykonane zostaną utwory o tematyce pasyjnej. Szczegóły na plakacie.

3. W najbliższy piątek zapraszamy szczególnie do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją. Czuwanie rozpocznie się o godz. 19.00 koncertem wielkopostnym chóru Cantores Minores Wratislavienses, który wykona dzieła pasyjne głównie z okresu renesansu i baroku. Zakończenie czuwania tradycyjnie około pół godziny po północy.

4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na godz. 12.00 małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo. Natomiast o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

5. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Zachęcamy do pogłębienia naszej wiary.

6. W zakrystii jest możliwość nabycia baranki oraz piękne świece paschalne na stół wielkanocny. Dochód jest przekazywany przez Caritas Archidiecezji na pomoc potrzebującym. Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się kosz na dary. Można przynosić w ramach jałmużny żywność oraz artykuły higieny osobistej i lekarstwa. Przekazujemy je uchodźcom mieszkającym na terenie naszej parafii. Zapraszamy do wspierania ubogich.

7. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, którzy wspierają ubogich modlitwą i jałmużną i różnymi darami.