Paulini Wrocław

4 Niedziela Wielkiego Postu 27 marca OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkiego Postu 27 marca OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na nabożeństwa Męki Pańskiej - Gorzkie Żale, celebrowane w każdą niedzielę o godz. 17.00 i Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godz. 17.15.

2. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 dzieci, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
W pierwszą sobotę zapraszamy o godz. 11.00 na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Mszę św. poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 10.30.

4. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Zachęcamy do pogłębienia naszej wiary.

5. W zakrystii jest możliwość nabycia paschalików i baranków na stół wielkanocny. Dochód jest przekazywany przez Caritas Archidiecezji, na pomoc potrzebującym.
Pod chórem wyłożone zostały papierowe skarbonki na jałmużnę dla ubogich oraz torby miłosierdzia. Zachęcamy chętnych do wzięcia, zbierania i dostarczenia jałmużny.
Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się kosz na dary. Można przynosić w ramach jałmużny żywność oraz artykuły higieny osobistej i lekarstwa. Przekazujemy je uchodźcom mieszkającym na terenie naszej parafii. Zapraszamy do wspierania ubogich.

6. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej informuje, że ks. Abp Józef Kupny powołał z dniem 1 lutego 2022 r. ks. prałata Stanisława Paszkowskiego na stanowisko Diecezjalnego Duszpasterza Osób Stanu Wolnego „Grupa 33” rejonu Wrocław. Osoby, które chciałyby dołączyć się do tej wspólnoty zapraszamy na spotkania. Rozpoczynają się one zawsze Eucharystią w kościele pw. św. Piotra i Pawła (ul. Katedralna 4, Wrocław). Terminy spotkań:
- 9 kwietnia (sobota), godz. 15.00,
- 15 maja (niedziela), godz. 12.00,
- 12 czerwca (niedziela), godz. 12.00.