Paulini Wrocław

Uroczystość Chrystusa Króla 21 listopada OGŁOSZENIA

Uroczystość Chrystusa Króla 21 listopada OGŁOSZENIA

1.  W wyznaczone dni o godz. 17.30 modlimy się na różańcu za naszych zmarłych polecanych w wypominkach.

W tym tygodniu wypominki będą odczytane według następujących ulic:
w poniedziałek – ul. Włodkowica, ul. Złotoryjska, ul. Ruska oraz wypominki spoza parafii oraz te na których nie było nazwy ulicy, w czwartek – ul. Sikorskiego, ul. Podwale, ul. Cieszyńskiego, pl. Orląt Lwowskich, w piątek – ul. św. Mikołaja, ul. Nowy Świat, ul. Strzegomska, ul. Zelwerowicza, w sobotę – ul. Drzewna, ul. Nabycińska, ul. Bolesławiecka, ul. Tęczowa

2. Informujemy, że w poprzednią niedzielę na pomoc cierpiącym katolikom w Libanie zebraliśmy i przekazaliśmy 1200zł. Pragniemy przypomnieć, że w dzisiejszą niedzielę zbieramy do puszek dobrowolne ofiary przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać za hojność serc.

3. Przyszła niedziela to I niedziela Adwentu. Ten czas w naszej parafii – jak było to zwyczajem lat poprzednich – chcemy rozpocząć rekolekcjami adwentowymi, które będą trwały do środy 1 grudnia. W tym roku wygłosi je do nas nasz pauliński współbrat - o. Janusz Brzoska.

4. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 rodziny, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

5. W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i po niej modlitwę uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała. Chcemy w naszym sanktuarium z Maryją zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie. 

6. Duszpasterstwo katolików języka ukraińskiego obrządku łacińskiego zaprasza za tydzień o godz. 14.00 na Mszę świętą i wspólne spotkanie.

7. W najbliższy piątek zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Obywa się ona w całkowitej ciszy. Do godz. 22.00 i od 5.30 kościół jest otwarty. W nocy kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00, zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

8.  W przyszłą sobotę serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego Sanktuarium na modlitwę różańcową. Rozpocznie się o godz. 9.00 i zakończy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

9. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.  Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.