Paulini Wrocław

29 Niedziela Zwykła 17 października OGŁOSZENIA

29 Niedziela Zwykła 17 października OGŁOSZENIA

1. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 rodziny, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

2. Trwają w naszym Sanktuarium październikowe nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

3. Kalendarz Liturgiczny:
       w poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty
       w środę – wsp. św. Jana Kantego
       w piątek – wsp. św. Jana Pawła II

4. Duszpasterstwo katolików języka ukraińskiego obrządku łacińskiego zaprasza dziś o godz. 14.00 na Mszę świętą i wspólne spotkanie.

5. Do końca roku liturgicznego każdy 19 dzień miesiąca poświęcamy św. Józefowi, Oblubieńcowi Maryi. Zapraszamy w przyszły wtorek na nabożeństwo różańcowe do św. Józefa o godz. 17.15 oraz Eucharystię o św. Józefie, podczas której zanosić będziemy przez Jego wstawiennictwo nasze wspólne prośby do Boga.

6. W najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Obywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

7. Zebraliśmy i przekazaliśmy na utrzymanie naszego paulińskiego seminarium 4000 zł. Na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia zebraliśmy i przekazaliśmy 1040 zł. Niech Bóg wynagrodzi ofiarność Waszych serc.

8. W zakrystii i pod chórem są do odebrania kartki na wypominki. Zachęcamy do tej formy modlitwy za zmarłych. Prosimy, aby na kartkach wspominkowych wyraźnie zapisać ulicę zamieszkania oraz imiona osób zmarłych, gdyż to ułatwi nam odczytywanie treści.

9. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.