Paulini Wrocław

28 Niedziela Zwykła 10 października OGŁOSZENIA

28 Niedziela Zwykła 10 października OGŁOSZENIA

1. W dniu dzisiejszym radujemy się i wdzięczni jesteśmy Bogu za dar papieża Polaka oraz Jego kanonizację. Swoje podziękowanie chcemy wyrazić modlitwą i ofiarą zbieraną do puszek przed kościołem, na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

2. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 12.00 matki, które pragną otrzymać błogosławieństwo dla swoich ukrytych pod sercem dzieci oraz te, które pragną od Boga otrzymać dar macierzyństwa.

3. Również za tydzień o godz.10.30 Msza święta z udziałem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, po niej zmiana tajemnic różańcowych i krótkie spotkanie formacyjne w salce.

4. Trwają w naszym Sanktuarium październikowe nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

5. Kalendarz Liturgiczny:
            w środę – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego
            w piątek – wsp. św. Teresy z Avila
            w sobotę – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6. Zapraszamy na pielgrzymkę pieszą z Wrocławia do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy w najbliższą sobotę 16 października. Szczegóły na plakacie.

7. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które każdego tygodnia sprzątają i przyozdabiają kościół oraz tym, którzy wspierają sanktuarium i klasztor różnymi darami.

8. Duszpasterstwo katolików języka ukraińskiego obrządku łacińskiego zaprasza na Mszę św. i wspólne spotkanie w najbliższą niedzielę o godz. 14.00.

9. Dziękujemy alumnom naszego paulińskiego seminarium za ich obecność pośród nas. Dziękujemy Wam, drodzy parafianie i sympatycy naszego sanktuarium, za wsparcie naszego seminarium. Po Mszy Świętej bracia klerycy będą rozprowadzać również płyty zespołu „Vox Eremi” oraz chorału gregoriańskiego, którego są wykonawcami. Prosimy was o modlitwę za naszych formowanych do kapłaństwa Braci.

10. Miłosierdziu Bożemu polecamy parafian, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu: śp. Zdzisława Orłowskiego, śp. Krystynę Kordyla, śp. Stanisława Rajchela oraz zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....