Paulini Wrocław

27 Niedziela Zwykła 3 października OGŁOSZENIA

27 Niedziela Zwykła 3 października OGŁOSZENIA

1.  Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 małżeństwa, które pragną przed Bogiem odnowić swoje śluby wierności, zawierzyć siebie Maryi i oraz przyjąć indywidualne Boże błogosławieństwo.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

3. Kalendarz Liturgiczny:
        w poniedziałek – wsp. św. Franciszka z Asyżu
        we wtorek – wsp. św. Faustyny
        w czwartek – wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

4. Rozpoczęliśmy w naszym Sanktuarium październikowe nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

5. W najbliższy, drugi piątek miesiąca, zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją, Matką Jezusa. Początek czuwania o godz. 19.45, zakończenie około pół godziny po północy.

6. W przyszły weekend będzie gościć w naszym sanktuarium zespół wokalny „Vox Eremi” alumnów naszego paulińskiego seminarium. Będą prowadzić nocne czuwanie oraz oprawę wszystkich Mszy świętych w niedzielę. Pragniemy również w tym dniu prosić Was o wsparcie naszego seminarium, przekazując tacę z niedzieli na ich utrzymanie. Bracia klerycy będą rozprowadzać również płyty naszego zespołu „Vox eremi” oraz chorału gregoriańskiego, którego są wykonawcami.

7. Już dzisiaj zapraszamy na pielgrzymkę pieszą z Wrocławia do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy w sobotę 16 października. Szczegóły na plakacie.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Nieustannie nasze serca wypełnia radość i wdzięczność Bogu za święte życie Papieża Polaka i Jego kanonizację. Swoje podziękowanie zechciejmy też wyrazić modlitwą dziękczynną oraz, jak co roku, poprzez ofiary zbierane do puszek przed kościołem, na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia, która m.in. pomaga, fundując stypendia młodzieży z ubogich rodzin.