Paulini Wrocław

26 Niedziela Zwykła 26 września OGŁOSZENIA

26 Niedziela Zwykła 26 września OGŁOSZENIA

1. Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 dzieci, które pragną zawierzyć siebie Maryi i przez Nią Bogu oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

2. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.

3. Kalendarz Liturgiczny:
             w poniedziałek – wsp. św. Wincentego a Paulo
             we wtorek – wsp. św. Wacława
             w środę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
             w czwartek – wsp. św. Hieronima
             w piątek – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
             w sobotę – wsp. świętych Aniołów Stróżów

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

5. Zapraszamy do kancelarii parafialnej rodziców klas III, aby zapisywali swoje dzieci przed I Komunią Świętą. Podobnie prosimy o to młodzież klas VIII, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.

6. W najbliższy piątek 1 października rozpoczynamy w naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

7. Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań serdecznie zaprasza do Salonu Wzajemnego Szacunku we czwartek 30 września o 19.00 w sali Świętej Rodziny w naszym klasztorze. Prelegentem Salonu będzie o. Marcin Wirkowski, nasz współbrat. Wygłosi wykład zatytułowany: „W obronie godności – moje doświadczenie apostolskie na Ukrainie”.

8. Są jeszcze wolne miejsca na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tej modlitewnej i duchowej podróży ku Sercu Matki Najświętszej. Zapisy w zakrystii przyjmujemy do dziś, koszt udziału wynosi 50 zł od osoby.