Paulini Wrocław

23 Niedziela Zwykła 5 września OGŁOSZENIA

23 Niedziela Zwykła 5 września OGŁOSZENIA

1. Dziś przeżywamy DZIEŃ SOLIDARNOŚCI z AFGAŃCZYKAMI. W naszych modlitwach rodzinnych prośmy Boga o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, a po Mszach Świętych można złożyć do puszki ofiarę na pomoc uchodźcom.
Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą. We współpracy z Caritas w Pakistanie, kraju, w którym znajduje się największa grupa uchodźców z Afganistanu, rozpocznie się trzymiesięczna interwencja humanitarna natychmiastowej pomocy dla około 1500 rodzin.

2. Dziś w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00 oraz na Nieszpory o godz. 17.30.
 
3. Za tydzień w niedzielę serdecznie zapraszamy na godz. 12.00 małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia Jan Chrzciciel”.

5. W najbliższy, drugi piątek miesiąca, zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją. Wsparci słowem sł. Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, będziemy dziękować Maryi za Jego życie i beatyfikację. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy.

6. Rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św. dzieci klas III i młodzieży do sakramentu bierzmowania od klasy VIII. Zapisy dzieci i młodzieży do końca września, w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

7. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu. Modlimy się za śp. Grażynę Domagalską, śp. Sabinę Małym, śp. Jerzego Bielca,Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....