Paulini Wrocław

22 Niedziela Zwykła 29 sierpnia OGŁOSZENIA

22 Niedziela Zwykła 29 sierpnia OGŁOSZENIA

 
1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.

2. W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dodatkowa Msza św. w naszym Sanktuarium o godz. 07.30. Zapraszamy na Nią szczególnie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

3. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.

4. Od przyszłej niedzieli wznawiamy cykliczne błogosławieństwa rodzinne. I tak w każdą 1 niedzielę po Mszy św. będziemy oddawać nasze dzieci w niewolę miłości Maryi oraz błogosławić je; w każdą 2 niedzielę miesiąca zapraszamy małżonków, którzy pragną przed Bogiem odnowić przysięgę małżeńską i otrzymają indywidualne błogosławieństwo. W 3 niedzielę błogosławieństwo indywidualne otrzymywać będą matki w stanie błogosławionym oraz te, które proszą o dar macierzyństwa. W 4 niedzielę indywidualne błogosławieństwo otrzymają całe rodziny. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

5. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją. Od września czuwania z Maryją będą zawsze w drugi piątek miesiąca. Wrześniowe spotkanie z Maryją będzie miało miejsce z 10/11 września. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy.

6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Matki Bożej Jasnogórskiej w naszym Sanktuarium.

7. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu. Modlimy się za śp. Emilię Krupińską, śp. Małgorzatę Ewę-Kolankiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....