Paulini Wrocław

12 Niedziela Zwykła 20 czerwca OGŁOSZENIA

12 Niedziela Zwykła 20 czerwca OGŁOSZENIA

1. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy dzień patrona naszej świątyni – św. Antoniego z Padwy. Na ręce o. Roberta naszego paulińskiego misjonarza przekazaliśmy 6500 zł na potrzeby najuboższych w naszej placówce w Kamerunie, gdzie posługuje o. Robert. Bóg zapłać za wsparcie naszych misji.

2. W najbliższy piątek zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbędzie się ona w całkowitej ciszy z przerwą na Eucharystię o godz. 24.00. Podczas czuwania kościół będzie zamknięty. Wejście i wyjście z kościoła będą możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

3. Najbliższa sobota jest ostatnią sobotą miesiąca, w związku z tym na godz. 9.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę Różańcową. Modlitwa ta zostanie zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

4. Kalendarz Liturgiczny:
       - w poniedziałek – wsp. św. Alojzego Gonzagi
       - w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

5. Duszpasterstwo Parafii przypomina rodzicom i opiekunom prawnym dzieci i młodzieży rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasach pierwszych wszystkich typów szkół, że deklaracje woli uczęszczania na lekcje religii należy złożyć przed rozpoczęciem roku szkolnego a nie po wakacjach. Najlepiej zatem uczynić to wraz ze składaną dokumentacją rekrutacyjną do szkoły lub jeszcze przed wakacjami, by dyrektorzy szkół mogli uwzględnić te lekcje w planach zajęć.

6. Dziękujemy osobom, które włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za tę posługę swoją przemożną łaską. Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.