Paulini Wrocław

Nocne czuwania u Matki

Nocne czuwania u Matki

Z racji ograniczonej ilości wiernych w naszej świątyni, Nocne czuwania u Matki zostają zawieszone do odwołania.

"W tym czasie Jezus wyszedł na górę, aby się modlić, i całą noc spędził na modlitwie do Boga”. (Łk 6, 12)

Od kilku lat raz w miesiącu jak Nikodem przychodzimy do Jezusa nocą, wychodzimy na górę, naszą małą Jasną Górę, aby z Matką i u Matki spędzić ten czas na modlitwie.

Zapraszamy w drugie piątki miesiąca zaczynamy o 19:45, zazwyczaj napierw słuchamy Słowa Bożego, później adorujemy Jeuzusa w półmroku modląć się przy medytacyjnym śpiewie, jest też miejsce na wspólną modlitwę różańcową i Eucharystię, która zazwyczaj kończy się około 30 minut po północy.

W czasie czuwanie jest też możliwość spowiedzi. Każde czuwanie ma swój temat, który jest ogłaszany na stronie internetowej i na plakatach.

Październikowe Nocne Czuwanie u Matki

Październikowe Nocne Czuwanie u Matki

Totus Tuus, Maryjo cały Twój! Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie u Matki, które będzie miało miejsce 9 pażdziernika br. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy. Październikowe spotkanie będzie bardzo Maryjne, temat: Totus Tuus, Maryjo...

czytaj więcej
Imieninowe nocne czuwanie u Matki II piątek miesiąca

Imieninowe nocne czuwanie u Matki II piątek miesiąca

Nocne czuwanie u Matki - II piątek miesiąca Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie u Matki, które będzie miało miejsce 11 września br. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy. Tym czuwaniem chcemy rozpocząć świętowanie Imienin Maryi....

czytaj więcej