Paulini Wrocław

Nocne czuwania u Matki

Nocne czuwania u Matki

"W tym czasie Jezus wyszedł na górę, aby się modlić, i całą noc spędził na modlitwie do Boga”. (Łk 6, 12)

Od kilku lat raz w miesiącu jak Nikodem przychodzimy do Jezusa nocą, wychodzimy na górę, naszą małą Jasną Górę, aby z Matką i u Matki spędzić ten czas na modlitwie.

Zapraszamy w drugie piątki miesiąca zaczynamy o 19:45, zazwyczaj napierw słuchamy Słowa Bożego, później adorujemy Jeuzusa w półmroku modląć się przy medytacyjnym śpiewie, jest też miejsce na wspólną modlitwę różańcową i Eucharystię, która zazwyczaj kończy się około 30 minut po północy.

W czasie czuwanie jest też możliwość spowiedzi. Każde czuwanie ma swój temat, który jest ogłaszany na stronie internetowej i na plakatach.

Nocne czuwanie u Matki

Nocne czuwanie u Matki

Zapraszamy serdecznie na lutowe nocne czuwanie u Matki. Odbędzie się ono w piątek 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Zaczynamy jak zawsze o 19:45.

czytaj więcej
Wrześniowe Nocne Czuwanie u Matki

Wrześniowe Nocne Czuwanie u Matki

Potrzebujemy Matki Bożej! Potrzebujemy Jej i nie wstydzimy się tego. Potrze­bujemy Jej, jak płuca potrzebują powietrza, serce - krwi i miłości, stopy - oparcia, oczy - światła, usta - pokarmu. Jak dziecko jeszcze nienarodzone potrzebuje matki, nie może istnieć i żyć bez niej i poza nią....

czytaj więcej
Październikowe Nocne Czuwanie u Matki

Październikowe Nocne Czuwanie u Matki

Totus Tuus, Maryjo cały Twój! Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie u Matki, które będzie miało miejsce 8 pażdziernika br. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy. Październikowe spotkanie będzie bardzo Maryjne, temat: Totus Tuus, Maryjo...

czytaj więcej