Paulini Wrocław

Ogłoszenia 4 lutego

Ogłoszenia 4 lutego

1. Dziś jeszcze zapraszamy na adorację od godz. 13.00 do 18.00 oraz nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
2. Po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z o. Józefem.
3. Spotkanie ministrantów odbędzie się w środę, 7 lutego, po mszy świętej wieczornej.
4. Także w środę po mszy św. o godz. 18.00 w Sali Aniołów adoracja i dzielenie się Słowem Bożym wraz z Jasnogórską Rodziną Różańcową. Zapraszamy wszystkich chętnych.
5. Zanim wejdziemy w pokutny czas Wielkiego Postu zapraszamy na wspólnotowe przeżywanie tłustego czwartku. Najpierw msza św. o godz. 18.00, a po niej wspólne spotkanie przy pączku i herbacie.
6. W sobotę od godz. 9.00 posługa sakramentalna dla chorych w domach.
7. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Światowy Dzień Chorego. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Przypominamy jednak, aby się do tego obrzędu odpowiednio przygotować, gdyż jednym z warunków przyjęcia namaszczenia chorych jest stan łaski uświęcającej. Prosimy więc wcześniej pomyśleć o spowiedzi. Ojcowie będą spowiadać 15 min. przed każdą mszą św.
8. Także w przyszłą niedzielę, po mszy św. o godz. 18.00, adoracja Najświętszego Sakramentu z akompaniamentem muzycznym. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo.
9. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Byliśmy zaproszeni do około 300 mieszkań. Bardzo Wam dziękujemy za otwartość, serdeczne przyjęcie oraz za wspólną modlitwę i rozmowy. Dzięki temu bardziej stajemy się wspólnotą, której członkowie znają się nawzajem i wspólnie idą za Bogiem.
10. Trwa zbiórka ofiar na nowe meble do zakrystii. Jak dotąd zebraliśmy 5253 zł i 50 euro. Swój dar na nowe meble można złożyć: w zakrystii, w kancelarii parafialnej, używając ofiaromatu (wybierając kafelek z przeznaczeniem na nowe meble) lub wpłacając na specjalne konto (02 1090 2398 0000 0001 5612 4829). Na stoliku z prasą wyłożone są ulotki ze szczegółami dotyczącymi zbiórki.
11. W naszej archidiecezji rozpoczyna się kurs nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 lutego, dlatego chętnych prosimy o jak najszybsze zgłoszenia w zakrystii lub bezpośrednio do br. dk. Stanisława.
12. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Sanktuarium i klasztor zarówno finansowo jak i swoją pracą - cichą i regularną.