Paulini Wrocław

Ogłoszenia 17 września

Ogłoszenia 17 września

1. Dziś jeszcze dodatkowa msza św. o godz. 14.00 w języku ukraińskim, a po niej katecheza w Tebajdzie, a także Nieszpory o godz. 17.30.
2. W poniedziałek przypada dzień imienin br. dk. Stanisława. Zapraszamy na mszę św. w jego intencji na godz. 18.00.
3. Rozpoczynamy przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas III-ch. Spotkanie organizacyjne odbędzie się za tydzień po mszy świętej o godz. 12.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.
4. Pragniemy wznowić w naszej parafii działanie Liturgicznej Służby Ołtarza, czyli ministrantów. Chętnych chłopców i mężczyzn zapraszamy do zapisów w zakrystii. Opiekunem będzie br. dk. Stanisław.
5. Pragniemy także zgromadzić i rozpocząć spotkania dla osób czytających podczas mszy świętych. Osoby już czytające oraz nowych chętnych zapraszamy do zakrystii, żeby zapisać się na listę.
6. Na stoliku pod chórem wyłożone są do wzięcia archiwalne numery Nowego Życia.
7. Informujemy, że składając ofiary zarówno w kancelarii jak i w zakrystii można już używać kart płatniczych i płacić zbliżeniowo.
8. W minionym tygodniu odeszli z tego świata nasi parafianie: Krzysztof Ślipko, Mirosław Leśniewski oraz Teresa Paczkowska. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…