Paulini Wrocław

5 Niedziela Wielkanocna - 7 maja OGŁOSZENIA

5 Niedziela Wielkanocna - 7 maja OGŁOSZENIA

 
 
1.       Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00.
 
2.       Za tydzień ma Mszy świętej o godz. 10.30 dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
 
3.       Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym Sanktuarium sprawujemy przed wieczorną Mszą świętą o godz. 17.30.
 
4.       Kalendarz Liturgiczny:
      w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, Patrona Polski
w sobotę – wsp. Matki Bożej Fatimskiej 
 
5.     Papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi serdecznie dziękuje za ofiarę do puszek zebraną dwa tygodnie temu na pomoc materialną dla naszych braci i sióstr mieszkających w Syrii doświadczonych tragicznymi skutkami trzęsienia ziemi. Zebraliśmy 4900 zł. Bóg zapłać za hojność waszych serc.
 
6.     W naszej wspólnocie parafialnej zakończył praktykę Br. Stanisław, absolwent naszego Paulińskiego Seminarium Duchownego. W dniu jutrzejszym w naszym seminarium w Krakowie zostanie wyświęcony do posługi diakona. Dziękujemy br. Stanisławowi za wszelką posługę dla Jezusa i Matki Bożej w naszym sanktuarium. Prosimy o modlitwę za Niego, by przyjął i rozwijał wszelkie łaski i charyzmaty, które otrzyma od Chrystusa.
 
7.     Zachęcamy do jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców. W pomieszczeniach przyklasztornych udzielamy schronienia dwóm rodzinom z dziećmi.
 
8.     Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o piękno naszego kościoła, dbających o porządek i wystrój kwiatami. Jednocześnie kierujemy gorącą prośbę do tych, którzy chcieliby wspomóc nas w tym dziele. Chętnych do sprzątania kościoła, zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej.