Paulini Wrocław

4 Niedziela Wielkiego Postu - 19 marca OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkiego Postu - 19 marca OGŁOSZENIA

 
1. Zapraszamy na nabożeństwa Męki Pańskiej - Gorzkie Żale, celebrowane w każdą niedzielę o godz. 17.00 i Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godz. 17.15.
 
2. Jutro przeżywać będziemy liturgiczną Uroczystość św. Józefa.
 
3. Msza Święta połączona z modlitwą o uzdrowienie i uzdrowienie jest w tym miesiącu przeniesiona z czwartej środy na dzień 29 marca (piąta środa miesiąca)
 
4. W najbliższy piątek (jak w każdy IV piątek miesiąca) zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbywa się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół jest zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła są możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę. O godz. 24.00 będzie sprawowana Msza Święta.
 
5. W najbliższą sobotę 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania NMP. Na godz. 10.30 zapraszamy do naszego Sanktuarium czcicieli Matki Najświętszej na Mszę Świętą, na której podejmiemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po Mszy Świętej spotkamy się z Maryją w Różańcu. Podczas modlitwy różańcowej będziemy okrywać wiernych płaszczem Matki Bożej z Guadalupe zawierzając Jej nasze życie.  
 
6. W najbliższą sobotę kancelaria będzie nieczynna.
 
7. W zakrystii jest możliwość nabycia świec paschalnych oraz baranków na stół wielkanocny. Dochód jest przekazywany przez Caritas Archidiecezji,na pomoc potrzebującym.
Pod chórem wyłożone zostały papierowe skarbonki na jałmużnę dla ubogich. Zachęcamy chętnych do wzięcia, zbierania i dostarczenia jałmużny.
 
8. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, którzy wspierają ubogich modlitwą i jałmużną i różnymi darami.